درباره ما

همکار تخصصی بتن شما

گروه تخصصی بتن ایران

در ایران چیزی به نام همکار تخصصی، بسیار کم است؛ کارفرما، مشاور، ناظر، پیمانکار، نماینده کارفرما (همکار)، تولید‌کننده مواد اولیه، هر کدام ویژگی‌های کاری خاص خود را دارند. ما با توجه به تنوع هرکدام از این مراحل، تصمیم گرفتیم که جایگزین هیچ کدام از آن‌ها نشویم. پس همکار تخصصی در زمینه بتن شدیم. هرکدام از این مراحل مسائل و مشکلات و دغدغه‌های خودشان را دارند که هدف اصلی ما، رفع دغدغه آنها است تا در نهایت کاری علمی و مناسب اجرا بشود.

تلاش کردیم بر اساس سابقه کار و دانش اندوخته و سطح تجربه خودمان، وارد پروژه‌های بزرگتر بشویم و نشان دهیم که تجربه در کنار دانش، ثمر بخش است. در همه مراحل ارائه خدمات هم به دانش افزایی پرداختیم و هم نمونه‌هایی را اجرا کردیم تا خلاء‌های آن را به دست بیاوریم.

همین دانش محوری در کنار کسب تجربه، یکی از ویژگی‌های برجسته همکاران ما در مجموعه گروه تخصصی بتن ایران است؛ همه ما مباحث علمی صنعت بتن را همچنان پیگیری می‌کنیم؛ دانشمان را به روز می‌کنیم و از نیرو‌های خلاق و جوان استقبال می‌کنیم. سعی می‌کنیم همه درباره پروژه تحقیق و بررسی کنیم و اطلاعاتی که به دست می‌آوریم را با هم به اشتراک بگذاریم. همه تلاش می‌کنیم تا اگر در بخشی مشکلی پیش می‌آید، برای رفع آن راه حلی پیدا کنیم؛ این بزرگترین دست آورد ماست. حتی برای کسانی که از ما مشاوره می‌گیرند، از مشاوره علمی و دقیق دریغ نمی‌کنیم.

تخصص‌های ضروری برای ساخت و ساز را مدنظر گرفتیم و برای هر بخش، طرح‌های گوناگونی ارائه دادیم تا «مهندسی ارزش» را برای هر پروژه درپی داشته باشد. کاستن از هزینه‌ها الزاماً به معنای کم کردن از کیفیت کار نیست، بلکه با استفاده از «مهندسی ارزش» به بهبود کار‌ها کمک می‌کنیم.

خودمان در همه مراحل اجرا حضور داریم و علاوه بر نظارت و کسب تجربه عملی بیشتر، سعی می‌کنیم تا دانش مورد نیاز را هم پیگیر باشیم. هنر ما فنی اجرائی به معنی واقعی کلمه است. تجربه به ما کمک می‌کند تا مراحل اجرا را بتوانیم منعطف هدایت کنیم و همه افراد درگیر را در مسیر درست راهنمایی کنیم تا با دقت بیشتر به انجام کار مشغول بشوند و در نهایت، همه از نتیجه به دست آمده احساس رضایت کنیم.

نقشه راه را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتوانیم در آینده پذیرای طرح‌های نو و ‌ایده‌های خلاقانه باشیم و در راه پیشرفت، به بن بست نخوریم؛ ‌ایده‌های نو، مزیت ما در رقابت با شرکت‌های دیگر است.

ما با دید یک خانواده وارد همکاری می‌شویم؛ خانواده‌ای که باید مراقب یکدیگر باشند تا همه اعضاء، نقش خود را به درستی ایفا کنند. این جایگاهی که داریم، دستاورد تلاش چندین و چند ساله همه ماست.

هدف:

ارتقاء کیفیت علم مدیریت ارزش، مهندسی و فن آوری بتن های روز دنیا و افزایش توانایی اجرایی و علمی در پروژه های بزرگ عمرانی با تکیه بر محیط گروهی

ارزش ها:

استراتژی: با شناسایی و برآورده سازی نیازهای مشتریان با کار بی وقفه در به روزرسانی دانش و ایجاد یک سازمان یادگیرنده عمل می کنیم.

تعهد: در محافظت از منافع کارمندان ، کارفرمایان ، موسسان و جامعه وفادار خواهیم بود.

توسعه پایدار: هدف ما از توسعه پایدار، تعاملی پیوسته با ساختارها و فرایندهای اقتصادی اجتماعی و زیست محیطی است؛ ازاین‌رو، همه فعالیت‌های ما با تلاش برای حفظ محیط زیست همراه است.

نوآوری: نوآوری در مجموعه ما محدود به نوآوری تکنولوژیکی نیست بلکه شامل: نوآوری بازاریابی، نوآوری سازمانی، نوآوری استراتژیک، نوآوری محصول، نوآوری فرآیند است که، در ارزش برند ما تأثیر دارند.

تمامیت و یکپارچگی: صداقت و یکپارچگی سازمانی، نشانه حرفه‌ای بودن است. تلاش ما فراهم آوردن مکانی ایده‌آل از نظر امنیت شغلی برای کارمندان و ارائه بهترین خدمات برای مشتریانمان است
کار گروهی: یکی از بزرگترین عوامل موفقیت ما تا این مرحله، عملکرد مان به عنوان تیم است و این ارزش برای ادامه مسیرمان اهمیت خاصی پیدا کرده است.

شعارها: شعارها عنصری کلیدی در هویت و ارزش ویژه برند ما است که متکی بر توانایی علمی و اجرایی گروه ماست.

اعتبار علمی: دانش محور بودن و دانش بنیان شدن، به اعتبار و وفاداری مشتریان ما افزوده است.

اعتماد: تضمین کیفیت کار نهایی موجب کاهش دغدغه‌های کارفرمایان می‌شود و ما آن را ارزشمند می‌دانیم.

ماموریت: با توانایی‌های خود در حوزه تخصصی بتن، برای هر بخش طرح‌های گوناگونی ارائه می‌دهیم تا همکاری با ما، «مهندسی ارزش» را برای هر پروژه درپی داشته باشد.

چشم انداز:

در تلاشیم تا در 5 سال آینده، هلدینگی شناخته شده با برند‌های تجاری معتبر در حوزه تخصصی بتن باشیم و در پروژه‌های عمرانی کشور عزیزمان ایران، نقشی اساسی ایفا نماییم. در 3 سال پیش رو برای ورود به بازار کشورهای منطقه شرق آسیا آماده می‌شویم.

تقدیر نامه و رضایت نامه ها

گواهی نامه های اعضای اصلی شرکت


Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /home/iconcrete/domains/iconcrete.org/public_html/new/king/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 437. in /home/iconcrete/domains/iconcrete.org/public_html/new/king/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:373 Stack trace: #0 /home/iconcrete/domains/iconcrete.org/public_html/new/king/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(346): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/iconcrete/domains/iconcrete.org/public_html/new/king/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(136): yii\web\Response->send() #2 /home/iconcrete/domains/iconcrete.org/public_html/new/king/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(288): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/iconcrete/domains/iconcrete.org/public_html/new/king/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 373